X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

کلینیک لیزر موهای زائد , کلینیک جوانسازی پوست

لیزر موای زائد , تزریق بوتاکس , جوانسازی پوست با لیزر , تزریق ژل و فیلر , تزریق چربی , میکرودرم , هیدرودرم

مواردی در خصوص گیت و دزدگیر فروشگاهی که همه باید بدانند

چهارشنبه 2 خرداد 1397 16:34 نویسنده: بهزاد چاپ

مواردی در خصوص گیت و دزدگیر فروشگاهی که همه باید بدانند

مواردی در خصوص گیت و دزدگیر فروشگاهی که همه باید بدانند : هر سیستم الکترونیکی نیاز مند برخی اطلاعات می باشد که افرادی که با آنها سرو کار دارند باید آنها را بیاموزند . در زیر به برخی از موارد تئوری در رابطه با سیستم های دزدگیر و گیت فروشگاهی ارائه شده تا اطلاعات و آگاهی مصرف کننده را بالا ببرد . در مقالات بعدی اطلاعات بیشتری در رابطه با گیت فروشگاهی و سایر تجهیزات امنیتی توضیح خواهیم داد با ما همراه باشید تا بهترین مصرف کننده باشید .

مواردی در خصوص گیت و دزدگیر فروشگاهی

۱- از وظایف اصلی گیت فروشگاهی اخطار نزدیک شدن تگ ها به درب خروج فروشگاه ها میباشد .گاهی اوقات برای اینکه تگ کالا به گیت و دزدگیر فروشگاهی نزدیک است گیت شروع میکند به الارم زدن و باید تا جایی که میتوانید اجناس را در فاصله یک و نیم متری با گیت قرار دهید و دقت کنید که تگ های باز شده از اجناس و کالای قروخته شده را به فاصله سه متری از گیت قرار دهید.

۲- دومین موردی که باید توجه شود این است که گیت دزدگیر فروشگاهی در زمان عبور افراد الارم زد باید به این موارد را رعایت کنید:

  • ممکن است از اجناسی که توسط مشتری خریده شده است تگ برداشته نشده باشد از جنس یا خنثی نشده باشد و به همین دلیل باعث به صدا درامدن گیت میشود.
  • ممکن است خود مشتری دارای وسایلی باشد که دارای وسایلی باشد که دارای مدار الکترونیکی است و عملکردی به مانند تگ ها و لیبل ها دارد و باعث میشود گیت الارم بدهد.
  • این احتمال است که در حوالی دستگاه نویز وجود داشته باشد باید به نویزها هم دقت کنید

۳- سومین کاری که باید انجام دهید این است که باید وسایلی که دارای مدارهای  الکتریکی مثل سیم ها و کابل های فلزی و همچنین سیستم های صوتی که دارای نویز هستند را دور کنیم تا عملکرد گیت بالا رود بعد از نصب دستگاه گیت فروشگاهی مجبور به تغییر سیستم و کابل ها شوید حتما یک فاصله است مواردی را رعایت کنید چون سیستم ها و کابل ها دارای نویز میباشند و گیت فروشگاهی را تحت تاثیر قرار میدهند.

بیشتر بدانید : گیت چیست ؟

۴٫اشخاصی که متخصص هستند و در نصب گیت ها ماهر هستند . کابل ها و ارتباطات را به درستی نصب کنند با هرگونه مشکلی مواجه شدید با شرکت گیت پارسا تماس بگیرید تا بهترین خدمات را به شما ارائه کند.

۵- یکی از نکاتی که باید توجه کنید این است که تنها کیفیت دستگاه دزدگیر فروشگاهی اهمیت ندارد بلکه در کنارش تگ نیز مهم است پس لطفا تگ های بی کیفیت خریداری نکنید زیرا شرکت گیت پارسا دستگاه دزدگیر فروشگاهی با کیفیت را به شما ارائه میکند و شما با خرید یک تگ با کیفیت میتوانید بهترین سیستم امنیتی را برای فروشگاه خود داشته باشید

در باره پارسا گیت بیشتر بدانید .

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.